!< (o) I T .pl - obsługa informatyczna, serwis komputerowy, kasy fiskalne, karty plastikowe, automatyka budynków - LEGNICA - koIT.pl
 
Home > Aktualności > Internet i sieci...
 
 
Poprz. rokPoprz. miesiąc Sie - 2017 Nast. miesiącNast. rok
dzisiaj
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10


 

Internet i sieci...

Wiadomości poniżej zostały dostarczone z zewnętrznego źródła.

RSS: Aktualności IDG.pl - Internet [pl]RSS Source Aktualności IDG.pl - Internet

 • Megapanel, luty 2011 r. - Grupa Gazeta.pl wyprzedza youtube.com
  Prezentujemy zestawienie najpopularniejszych witryn i aplikacji internetowych, z których korzystają polscy użytkownicy sieci. W lutym do pierwszej piątki wskoczyła grupa Gazeta.pl, która wyprzedziła serwis youtube.com.
 • Megapanel, luty 2011 - serwisy tematyczne
  Przedstawiamy wyniki drugiej części badania Megapanel PBI/Gemius, pokazujące popularność serwisów tematycznych w lutym 2011 roku. Sprawdźcie, które witryny zyskują popularność w Polsce.
 • New York Times online ma 100 tysięcy subskrybentów
  Miesiąc po wprowadzeniu opłat za korzystanie z serwisów New York Times, za online zapłaciło 100 tys. użytkowników. Jest to wielki sukces popularnej nowojorskiej gazety.
 • Przycisk "Lubię to!" obchodzi pierwsze urodziny
  Chociaż trudno w to uwierzyć, przycisk "Lubię to!" ma dopiero jeden rok. Kiedy powstawał w kwietniu 2010 roku, mało kto przypuszczał, że okaże się on sukcesem na taką skalę. Obecnie wydaje się on już nierozłączną częścią portalu Facebook i nie tylko...
 • Ściągnij swoje e-wydanie PC Worlda
  Przygotowaliśmy ofertę dla prenumeratorów i nabywców majowego (5/2011) wydania magazynu PC World. Czekają na was bezpłatne numery PC Worlda w formie elektronicznej.
 • ESET wydaje antywirusa dla Linuksa
  Firma ESET wzbogaciła swoją ofertę nową wersją programu antywirusowego NOD32 Antivirus. Przeznaczona ona jest do ochrony komputerów pracujących pod kontrolą systemu Linux.
 • Atak hakerów na Ashampoo. Firma ostrzega swoich klientów
  Firma Ashampoo poinformowała, że padła ofiarą ataku hakerów, którzy włamali się na jeden z jej serwerów. W związku z tym ostrzega swoich klientów przed otwieraniem podejrzanych wiadomości e-mail, gdyż mogą one zainfekować ich komputer złośliwym oprogramowaniem.
 • UKE porozumiewa się z TP SA w sprawie światłowodów
  Urząd Komunikacji Elektronicznej zamierza podpisać z Telekomunikacją Polską Porozumienie 2.0. Zakłada ono przyspieszenie budowy szybkich łączy światłowodowych. UKE chce aby powstało ich 3 miliony.
 
 
!< (o) I T .pl - obsługa informatyczna, serwis komputerowy, kasy fiskalne, karty plastikowe, automatyka budynków - LEGNICA - koIT.pl